670-780 Overige boeken

veiling / 30 maart 2009
[670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 729] [730 - 740] [741 - 753] [754 - 763] [764 - 773] [774 - 780]
kavel: 710
Havank, de verkavelde bruidegom (1952), met opdracht
-+ Het Mysterie van St. Eustache, no 1 der Silvere reeks (de eerste havank, 1935, wat sleets en gevlekt) en atlas havank reeks: N.V.Mateor.-

verkocht € 170.00
kavel: 711
Meischke Zantkuijl: Het Nederlandse Woonhuis van 1300-1800
-Tjeenk Willink, Haarlem, 1969. 546 pag. -
€ 20 - € 40
kavel: 712
Die Reise nach dem Mond, Gustav Hofmann
-Alfred Dehmigte verlag Leipzig, ca 1871. Met 8 kleurenlitho`s. + Gustav Schulten, Der Leierkasten, Ludwig Boggenreiter Verlag, Potsdam, 1939 en 1 andere.-

verkocht € 25.00
kavel: 713
Kippen: Lot met 19 boeken mbt kippen
-Met o.a. Heredity in Poultry, Punnett, London, 1923, Handboek voor den Nuthoenfokker, A.A. ter Haar, Groningen 1920 + 17 andere. -

verkocht € 60.00
kavel: 714
N.H.B. -D.V. Pluimvee-standaard serie Deel I tm V
- Complete reeks over inheemse en uitheemse Hoenderrassen en Krielhoenderrassen. -

verkocht € 40.00
kavel: 715
Kippen: Lot met 21 boeken m.b.t. kippen
-Met oa. De Hoenderrassen in hunne vormen en kleuren, facs in 2 banden, R.Houwink, Meppel, Het Drentse Hoen, Mombarg, Emmercompascuum, 1995, C.S.Th van Gink Poultry paintings 1890-1968, van Wulfften Palthe, Beekbergen 1992 + 18 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 716
Kippen: Lot met 23 boeken m.b.t. kippen en hoenders
-Met o.a. Picotrial poultry keeping, J. Batty, Bath, 1980, Races of Domestic poultry, Edward Brown, Surrey, 1985 + 21 andere.-

verkocht € 50.00
kavel: 717
Kippen: Lot met 24 boeken m.b.t. kippen en hoenders
-Met o.a. Historie van de Nederlandse Pluimveehouderij, Ketelaars, Barneveld, 1992, Fryske Hinnen, H.Oosterhaven, Leeuwarden, 1992, Ornithophilia 1894-1994, van Wulfften-Pahlte, Utrecht + 21 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 718
De Practische Knipkunst, volledige handleiding om zonder vakkennis de geheelde garderobe voor dames, meisjes en jongens en
-Tevens ook Linnengoed naar elke mode, voor ieders smaak volgens Amerikaansche manier te leeren knippen en garneeren, Rotterdam, D. Bolle, 1909.-

verkocht € 40.00
kavel: 719
Rashonden Album, H.A. Graaf van Bylandt.
-Deventer Kluwer, 250 platen. -
€ 150 - € 300