670-780 Overige boeken

veiling / 30 maart 2009
[670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 729] [730 - 740] [741 - 753] [754 - 763] [764 - 773] [774 - 780]
kavel: 730
A history of the dutch poster 1890-1960
-Dick Dooijes/Pieter Brattinga, 154 pag. Scheltema & Holkema, Amsterdam, 1968.-

verkocht € 80.00
kavel: 731
Li-Ju-Ho: A description of Taiwan & A chronicle of major events
-3 delen in cassette + Song Kyon Ak Hak Kwe Pom, Noord-Korea, 1956. 9 Delen in 3 banden in cassette. -
€ 50 - € 100
kavel: 733
L.Zwiers, Handboek der burgerlijke bouwkunde: Houtconstructies, met medewerking van H.P. Berlage
-Vijfde druk, maatsch. voorheen Van Mantgem & de Does, Amsterdam,1924. 623 pag., 67 platen & 929 fig. + 2 folders en vrachtbewijs.-

verkocht € 50.00
kavel: 734
Seetiere etc. Naturstudien fur Kunst u. Kunstgewerbe von Paul Flanderky
-Gerhard Huthmann, Dresden, ca. 1900. Map met 100 platen van zeedieren voor de kunstenaar. Platen 45 x 35,5 cm. -

verkocht € 50.00
kavel: 735
Die Perleninsel. Eine nordische Mär. G. Galland
-Leipzig, von Abel & Muller, ca. 1905. Illustraties Franz Stassen.+ Juda, gesange von Borries, Freiherrn v. Munchhausen, Egon Fleischel & Co, Berlin, ca. 1920. ill. E.M. Lilien (band ontbr.)-
€ 60 - € 120
kavel: 736
Lot met ca. 25 menukaarten Holland America Line, Ss Maasdam, 1961
- Menukaarten met reisbestemming Cuba, met oa. 2 kaarten met ontwerp Jan Lavies.-

verkocht € 30.00
kavel: 737
French Colour-Prints of the Eighteenth Cent. by Malcom S. Salaman, London, 1913
-en: Veilingcatalogus Aquarellen Verzameling Alexander Young, Christie, Manson & Woods London, 1910-
€ 20 - € 50
kavel: 738
The Classified Directory of Artists’ Signatures Symbols and Monograms. H.H. Caplan. Georg Prior. London. 1982
-H.H. Caplan 1982-

verkocht € 20.00
kavel: 739
Katalog der Ostermess Ausstellung des Börsenvereins der Deutschen Buchhändler
-1884, 584 Pag., rijk geillustreerd met kleurenlithografie, lichtdruk en gravures.-
€ 50 - € 120
kavel: 740
The Library of the Stiftung fur Botanik. Lichtenstein.
-Catalogue Sothebys, London, 1975. 3 Delen. Arpad Plesch collectie.-

verkocht € 45.00