670-780 Overige boeken

veiling / 30 maart 2009
[670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 729] [730 - 740] [741 - 753] [754 - 763] [764 - 773] [774 - 780]
kavel: 741
Handbuch der Einbandkunde. Bd I. und II.Hellmuth Helwig. Maximilian Gesellschaft. Hamburg. 1953. 1954.
-Hellmuth Helwig 1953 en 1954-

verkocht € 30.00
kavel: 742
Aventur und Kunst, Eine Chronik des Buchdruckgewerbes
-Konrad F. Bauer Privatdruck der Bauerschen Giesserei, Frankfurt/M. 1940-
€ 20 - € 50
kavel: 743
Theun de Winter e.a. Nederland Duitsland, voetbalpoezie. Veelvuldig gesigneerd
-Auteursexemplaar, tijdens presentatie door veel co-auteurs gesigneerd, vaak met opdracht. O.a. Frans Derks, Johnny Rep, Justus van Oel, Adriaan Morrien, Johnny van Doorn, Jaap de Groot en Piet Keizer.-

verkocht € 50.00
kavel: 744
Tuney Tunes, ca. 40 nummers
-1946-1954. Los ingelegd in de originele verzamelmappen van Tuney Tunes. Met covers van o.a. Bing Crosby, The Andrew Sisters e.a. -

verkocht € 100.00
kavel: 748
Haagsche Post: lot met 7 winternummers
-Met bijdragen van o.a. Piet van der Hem, Wenkebach en jan Sluyters. Met meerdere kalenders. -

verkocht € 90.00
kavel: 749
Scheepvaart: N.V. Stoomvaart Maatschappij Nederland, hutplan Johan van Oldenbarnevelt
- + Dinerkaart, uitgeleidefolder en Nederland Line Royal Dutch Mail, Amsterdam, vol. 5 no. 2, 1938.-

verkocht € 20.00
kavel: 750
Typografie: Het letterteekenen door Andre Vlaanderen
-Kosmos, Amsterdam, 1933. + Drukkersweekblad Kerstnummer 1931 en 5 vloeibladen uit jaren `30. (totaal 7)-

verkocht € 25.00
kavel: 751
Schaken: 10 Schaak-C aricaturen naar tekeningen door L. A. Schilt
-Uitg: L.A.Schilt, Arnhem, ca. 1920. Uitklapmapje met 10 ansichtkaarten-

verkocht € 65.00
kavel: 752
Nouvelle Encyclopedie Pratique de Mecanique I & II
-Librairie Artistide Quillet, Paris, 1939. 632 + 709 Pag. Met vele illustraties en 7 uitklapplaten van treinen, auto en vliegtuig in deel II.-

verkocht € 25.00
kavel: 753
Criminologie: Archiv fur kriminologie, begrundet von D. Hans Gross
-Herausgegeven von D. Robert Heindl, Verlag von F.C.W.Vogel, Leipzig, 9 diverse delen tussen band 74 en 93, uitgegeven 1922-1933. Met de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van opsporingsmethoden etc. met foto`s geill.-
€ 60 - € 120