veiling / 30 maart 2009 / 670-780 Overige boeken
[758] [759] [760] [761] [762]
kavel: 760 verkocht € 20.00

Chinese Moonlight - 63 poems by 33 poets

vertaald & herschikt door Walasse Ting. Wittenborn and Company, New York.

originele lithografie door Walasse Ting; in zeer goede staat.