390-449 Varia II

veiling / 24 april 2012
[390 - 399] [400 - 409] [410 - 419] [421 - 430] [431 - 440] [441 - 449]
kavel: 400
[Indonesië] Autowegenatlas Java-Madoera-Bali aangeboden door Fuchs & Rens Ltd.
-A.C. NIX & Co, Bandoeng. Roodstoffen cassette met daarin 10 kaarten - no 1. Serang-Batavia-Buitenzorg-Soekaboemi t/m 10 Hoofdafstandstabel Java. Op linnen. -

verkocht € 70.00
kavel: 401
[Indonesië] De Boroboedoer
-Den Etser, Naarden, ca. 1929. Map met zes etsen door Jan Poortenaar, inleiding Prof. N.J. Krom. nr. 180 van 200 ex. op Japansch papier met 6 door Poortenaar genummerde en gesigneerde etsen. -

verkocht € 170.00
kavel: 402
Padvinderij - privé-album
-1939-1959. Album van J. Rijk, lid van de Padvinderij in Oostzaan. Met foto's, artikelen, kaartjes, legitimatiebewijzen van het padvindstersgilde en andere parafernalia, o.a. het gouden speldje van NPG, uitgereikt door Lady Baden Powell op de Dam "aan diegeen die ondergronds zijn doorgegaan met de Padvinderij". + Het boekje "U komt naar de Wereld-Jamboree 1937". Geniet, 24 p. -

verkocht € 220.00
kavel: 403
Herbarium
-Duitsland 1946. Fraai ingelegd Herbarium bestaande uit 8 mappen met hierin ruim 100 verschillende met strookjes bevestigde planten. Onderverdeeld in Sympetalae, Spermatophyca, Sporophyca, en Dialypetalae. -
€ 80 - € 150
kavel: 404
Poezie-albums
-Album van Aaltje Scheffer, Amsterdam, lopende van 1902 t/m 1905. + Album Marretje Stoové, Zeist, lopende van 1885 t/m 1892 - en 2 overige (20ste eeuwse) albi. -

verkocht € 50.00
kavel: 405
[Album Amicorum]
-"Door de navolgende ingezetenen van Beekbergen is dit Album met de daarbij gevoegde geschenken als blijk van Hulde en Waardering aangeboden aan J. Boks brievengaarder bij gelegenheid van zijn Vijfentwintig-jarige Ambtsvervulling 1 October 1856-1881". Gekalligrafeerde titelpag., 50 p. met gekalligrafeerde namen en beroepen, blingestempeld linnen uit de tijd.-

verkocht € 80.00
kavel: 406
Warner Bros. Campaign Plan
-Collectie van 5 "Campaign Plans", uitgegeven door Warner Bros., jaren '30, met illustraties van reclame materiaal, orig. omslagen, folio.-
€ 50 - € 90
kavel: 407
Die geheimen Visionen einer Jungfrau
-Unter Vermeidung alles Anstössigen herausgegeben von Alois Hierangel (=Paul Neu). Mappe 1 (=alles). München, Hausmann-Verlag, geen datum (1924), (19) p., 19 handgekleurde litho's Paul Neu, orig. kart. omslag., folio.-
€ 60 - € 120
kavel: 408
[Japan] The Silk industry of Japan
-Showing the various stages of Silk Production from the Worm to the finished article. Uyeda, Yokohama, ca. 1915 Olblong, 20 p. foto-album + Kohana San, T. Hasegawa Hiyoshiche, Tokio. Kunstenaars boekje op crepe papier, ca. 1910. - en 10 andere diverse boeken mbt. Japan, o.a. Ukiyo-E, 250 jaar Japanse Prentkunst, Roni Neuer, Atrium, 1980 + 5 boeken mbt. Japans Theather, o.a. Kabuki, Gunji, photographs Yoshida, Kondasha Int. 1969 265p. linn geb. met s.o. -

verkocht € 170.00
kavel: 409
Stereofoto's uit W.O. I
-Lot van 13 stereofoto's uit de eerste wereldoorlog. London etc., "Realistic Travels", ong. 1914, 8,8x17,6 cm., allen gevechtsscènes, met onderschrift in het Engels.-

verkocht € 80.00