390-449 Varia II

veiling / 24 april 2012
[390 - 399] [400 - 409] [410 - 419] [421 - 430] [431 - 440] [441 - 449]
kavel: 421
Kaartspel
-Bestaande uit 58 (van 63) handgekleurde gegrav. kaartjes (4,5x7 cm.), genummerd, (laat 17de/vroeg 18de eeuw).-
€ 200 - € 300
kavel: 422
[Japan] Tokaido 53 Tsugi by Hiroshige Ando
-Takamizawa, (ong. 1925), 55 gekleurde houtsnedes (9x14 cm.) in de bovenste marge geplakt op karton, gebonden als leporello, orig. (?) kart. band.-

verkocht € 80.00
kavel: 423
Zaens Skoon
-R.J. Ouwejan. Meijer, Wormerveer, 1938, deel 2, orig. linnen, oblong folio. Met ingevoegde prospectus. Nb. Tijdens kijkdagen werd ontdekt dat De Prent "Gezicht op den Paltrokmolen "De Pet"" ontbreekt. Voorts in goede staat. -

verkocht € 70.00
kavel: 424
[Suriname] Slavenbrieven
-Drie gegraveerde en handgeschreven slavenbrieven, 13x27 en 14x29 (2x) cm., aan beide zijden beschreven en gesigneerd, 1863, 1864 en 1875.-

verkocht € 160.00
kavel: 425
[Sint Maarten] Slavenbrieven
-Twee slavenbrieven, bedrukt aan de voorzijde en beschreven aan beide zijden, 14x27 cm., 1864.-

verkocht € 125.00
kavel: 426
[Curaçao] Slavenbrieven
-Twee slavenbrieven, aan beide zijden beschreven en bestempeld, 14x27,5 cm., 1863.-

verkocht € 100.00
kavel: 427
[Sint Eustatius] Slavenbrieven
-Twee slavenbrieven, aan beide zijden bedrukt, beschreven, gesigneerd en bestempeld, 14x27 cm., 1863.-

verkocht € 130.00
kavel: 428
"Contributie van vyf Millionen Livres."
-Letterpress/handgeschreven document, 32x20 cm., gedateerd "Auctum Brussel den 23 July 1794", twee maal gevouwen.-

verkocht € 80.00
kavel: 429
[Wederopbouw spoorwegen 1948-1952]
-Album, 25 kart. bladen met gedrukte tekst en ingeplakte foto's, incl. 1 spoorwegkaart en 1 tabel, oblong 4to.-
€ 50 - € 100
kavel: 430
[Boekbanden] Album amicorum van Prof. Dr. P. van Geer.
-"Album vermeldende de namen van de oud-leerlingen, leerlingen en vrienden die de eer hadden aan Prof. Dr. P. van Geer naar aanleiding van zijn aftreden als hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Leiden zijn portret door Haverman geschilderd aan te bieden." (Leiden, 1903), (23) bladen met gedecoreerde marges, perkamenten titelpag. in goud, rood en zwart, gebonden in uitbundig geornamenteerde band door J. Merckelbagh, quarto. - Daarbij: Houtskool portret, gehoogd met wit, van Prof. Dr. van Geer door Hendrik Haverman, gesigneerd, 36x26 cm., in houten lijst achter glas. - Toegevoegd: Geknipt silhouette van dezelfde door "VNJ", 1904.-

verkocht € 900.00