390-449 Varia II

veiling / 24 april 2012
[390 - 399] [400 - 409] [410 - 419] [421 - 430] [431 - 440] [441 - 449]
kavel: 441
[Handtekeningenalbum] Ter gelegenheid van zyn 70n verjaardag wordt aan Jhr. Dr. J. Loudon dit album met handtekeningen door vrienden en
-vereerders aangeboden. Gekalligrafeerde titelpag. met groot handgekleurd familiewapen, namenlijst van het "Comité", enkele gekleurde pentekeningen, ruim 100 bladen met ca. 650 opgeplakte handtekeningen van hoogwaardigheidsbekleders, rijkelijk vergulde marokijnen band, folio.-

verkocht € 850.00
kavel: 442
Japanse Lucifermerken
-Schriftje met 281 Japanse lucifermerken, alle circa 1890-1900. + Een schriftje met Nederlandse en buitenlandse lucifermerken, ca. 1930-1950. Ca. 135 ex.-

verkocht € 75.00
kavel: 443
[Nederlands-Indië]
-Darah Bharata. Verzameling van Hoofdpersonen uit de Wajangpoerwa. Uitg. Commissie voor de Volkslectur, Batavia, 1919. Omslagontwerp P. Ducro. Compleet met verklarend boekwerk, 24 p. en 37 gelithografeerde platen.-

verkocht € 80.00
kavel: 444
Zeebad Vlissingen
-1907. Fraaie uitvouwfolder op dun papier. Met 8 gelithografeerde prenten van uitzichten en taferelen in de omgeving en reclame op achterzijde.-

verkocht € 60.00
kavel: 445
[Nederlands-Indië]
-Herinneringen aan Java geillustreerd door Menno. De Amsterdamsche My van Levensverzekering, Soerabaja, 1915. Oblong uitg., 30 p. + Kaart van Sumatra Bangka, Blitong, Riouw enz. Amsterdam, Seyffardt's Boekhandel, ca. 1871. + Kaart van Java en Bali, idem. - en 3 andere mbt. Nederlandsch-Indie en 2 Rebusoplossingen uit de 19e eeuwse Javabode.-

verkocht € 70.00
kavel: 446
Baedeker's United States
-With 33 Maps and 48 Plans. Fourth revised edition, 1909. Exemplaar met zeldzaam stofomslag.-

verkocht € 140.00
kavel: 447
Baedekers Deutschland in einem Bande. 1932 en 2 andere Baedekers
-Deutschland (Das Deutsche Reich). Kurzes Reisehandbuch in einem Bande Fuer Bahn und Auto. Karl Baedeker. Leipzig. 1932. mit 26 Karten, 68 Plaenen und einer grossen Strassenkarte. + Thueringen. 1925 en Schwarzwald. 1927. compleet en in zeer goede staat. -

verkocht € 80.00
kavel: 448
Baedeker's St. Petersburg und Umgebungen. Leipzig. Karl Baedeker. 1901
-St. Petersburg und Umgebungen. Handbuch fuer Reisende von K. Baedeker. Leipzig. Karl Baedeker. 1901 mit 5 Karten und 4 Plaenen.-
€ 600 - € 1000
kavel: 449
Baedeker's Autofuehrer Deutsches Reich. Leipzig. Karl Baedeker. 1939 + Strassenzustandskarte von Deutschland. 1939
-Deutsches Reich (Grossdeutschland) Officieller Fuehrer Des Deutschen Automobil-Clubs, bearbeitet von Oskar Steinheil met der Strassenzustandskarte des DDAC und 70 Stadtplaenen. Leipzig. Karl Baedeker. 1939.-
€ 80 - € 150