veiling / 24 april 2012 / 390-449 Varia II
[390] [391] [392] [393]
kavel: 391 € 80 - € 140

[Militaria] Voorheen en thans. Eene vergelijkende beschouwing bij het zeventig jarig bestaan der Militaire Willems Orde. 1815-30 April-1885

Door J.J.W.E. Verstege. Amst., J.H. de Bussy, 1885, XIII,(2), 90 p., orig. pap. omslag. + 1815. 30 April. 1890. De Militaire Willems-Orde. Het vijf-en-zeventig-jarig bestaan. Door L.F.A. Winckel en G.B. Hooyer. Leiden, A.W. Sijthof, 1890, (4),150 p., orig. gelithogr. pap. omslag (omslag keurig gerestaureerd).
totaal 2