veiling / 24 april 2012 / 600-649 Fotografie
[637] [638] [639] [640] [641]
kavel: 639 verkocht € 90.00

A. Dronkert (1914-2002) "Sociale werkplaats Dordrecht"

Lot van ca. 30 foto's, 14,5x19 cm., allen gesigneerd en getiteld op achterzijde, 1956.
Prachtig lot foto's van de sociale werkplaats te Dordrecht in 1956. Behalve dat deze foto's een goed beeld geven van het werk, de producten en de werkplekken, zijn ze opvallend goed qua compositie en sfeer. Incl. enkele close-ups van de producten.