veiling / 13 november 2012 / 100-157 Amsterdam
[134] [135] [136] [137] [138]
kavel: 136 verkocht € 125.00

Wenkebach's Amsterdam

104 facsimiles van pentekeningen. Toelichtingen bijeengezocht door H. Rowaan. Amsterdam, 1970. Met 1 ets (gedr. van de orig. plaat door Th. Beerendonk). Losse vellen in juten cassette. Goed exemplaar. + Vier eeuwen Herengracht. Geveltekeningen van alle huizen aan de gracht, twee historische overzichten en de beschrijving van elk pand met zijn eigenaars en bewoners. Amsterdam, Stadsdrukkerij, 1976. 717, (2) p. In kalfsleren gebonden ex. in cassette. + 1 andere.
(totaal 3)