veiling / 13 november 2012 / 100-157 Amsterdam
[135] [136] [137] [138] [139]
kavel: 137 € 70 - € 120

Sculpturen im Koeniglichen Palais zu Amsterdam

Artus Quellinus. Berlin, Verlag v. Ernst Wasmuth, 1892. Folio, losbladig. Linnen rug, touwgebonden. Enkele gebruikssporen, rug aan boven- en onderz. ingesch., vlekjes op voorplat. + Humoresken op Vondel's Gijsbrecht van Aemstel door J. Linse. Leiden, (1877). Lith. titelbl. en 20 litho's. Oblong kl. folio. Voorplat vlekkig, sleets aan randen, nw. linn. rug.
(totaal 2)