900-940 Affiches

veiling / 13 november 2012
[900 - 909] [910 - 920] [921 - 934] [935 - 938]
kavel: 921
Vereeniging tot uitzending van zwakke en herstellende kinderen onder de kenspreuk: Trein 8.28 H.IJ.S.M.
-Groote verloting ten behoeve van het te Soest gevestigde Herstellingsoord van bovengenoemde vereeniging, trekking 15 november 1911 te Amsterdam. W.F.Winter, litho M.A. Jacobson, Haarlem. 48x33 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 925
Alfons Mucha (1860-1939)
-Incantation. Premiere Prime Gratuite. Les Maitres de l'Affiche. "Executée spécialement par l'artiste pour l' Estampe moderne". Premie-uitgave voor abonnees op Les Maitres de l'Affiche. 41x31 cm. Enkele scheurtjes in de marge (ca. 1 cm) verder mooi exemplaar nog in het originele (beschadigde) inlegvel. -

verkocht € 2100.00
kavel: 926
[Spoorwegen] Chemins de Fer Paris. Lyon. Mediterranée
-1891. Torni, Stab, Tipo lito F. Pozzo. A. Layolo Dis. Lit. Met gezichten Turijn, Napels, Rome en Genes. Treinverbindingen 1891-92. Enkele roestvlekjes, gevouwen geweest, maar goed bewaard gebleven. Litho achter glas in lijst. 95x69 cm. -
€ 400 - € 700
kavel: 927
Vargas, Alberto (1896-1982) Pin-up Calendar 1948
-Kalender met gelithografeerde 12 pin-ups door Vargas "The Varga Girl". In prachtige originele enveloppe + Petty Girl Calender, Ture Magazine, 1948. Kalender in 12 illustratieve pin-up bladen in originele illustratieve enveloppe.-

verkocht € 100.00
kavel: 929
[Circus] Ringing Bros and Barnum & Bailey
-The Greatest Show on Earth. Bill Bailey, 1945. Twee litho's van dit circus. Clown, 52x71 cm. Klein plakstrookje van tekstplaat onderin beeld, verder in goede staat + Clown op olifant, 52x71 cm. In goede staat. -

verkocht € 100.00
kavel: 930
[Circus] Sarasani
-Twee nijlpaarden tegen kanovarende inboorlingen. Ca. 1950. 58x86 cm, gevouwen + Circus Mikkenie leeuwen uit de film Quo Vadis "Miss Belita", 1952. 55x79 cm. Gevouwen.-

verkocht € 70.00
kavel: 931
[Circus] Zirkus Berolina
-Staatscircus DDR. Dressuur met zwarte panters en tijgers, 115x81 cm. + Tijger komt uit circustent, 113x81 cm. Ca. 1965. Beide gevouwen, in goede staat.-

verkocht € 80.00
kavel: 932
[Circus] Der todes -Sprung in den Löwen Käfig!
-Einmalige nie dagewesene Welt-Sensation. P.F.Tillmann, 1949. Primus Lithos, Berlin SO 36. 123x86 cm. Gevouwen. + Affiche zonder tekst, paardendressuur, primus litho no. 67. 122x85 cm, gevouwen. Beide in goede conditie.-

verkocht € 80.00
kavel: 933
[Circus] Knie
-150 Jahre Dynastie Knie. Ein Festprogramma. 1953. Fraai affiche met steigerend paard. 128x90 cm. Gevouwen, in goede staat.-

verkocht € 45.00
kavel: 934
Les Maitres de l'Affiche
-Tournoi de Lutte de Liege a la Fontaine. Aug. Bénard. Liége. Pl. 224 + Tous les Soirs a 7h1/2 Entrée Libre. Concert des Ambassadeurs. Chants. Operettes. Ballets. Acrobates. Prestidigitation. Champs-Élysees. J. Chéret. Pl. 165. Beide 38,5x29 cm.-
€ 100 - € 160