200-227 Kinderboeken II

veiling / 13 november 2012
[200 - 209] [210 - 219] [220 - 227]
kavel: 210
Altijd wat anders. Wonderboeken voor 't jonge Nederland
-Tekst E. van Calkar. Arnhem, Van Egmond en Heuvelink, z.d. (1873). 12 pag., 5 grote gelithogr. platen met beweegbare onderdelen, gelithografeerd omslag, quarto. -
€ 90 - € 150
kavel: 211
Dappere Kerels
-E. Heimans. Amst., H.J.W. Becht, z.d. (ca. 1895). 3de ed., 14 p. fraaie gelithogr. illustraties in kleur, orig. gelithogr. omslag, oblong quarto. -
€ 90 - € 150
kavel: 212
Het nieuwe apenspel zonder weêrga. Nooit gezien!
-J. Schenkman. Amst., G.T. Bom, z.d. (1862). 21 bladen (eenzijdig bedrukt), handgekl. gelithogr. platen met text, orig. halflinnen. -

verkocht € 150.00
kavel: 213
Lettergeschenk voor de jeugd
-Dordr., J. Zender, 1835. 2de vermeerderde ed., 64 p. 8 handgekleurde gegrav. platen, orig. omslag. -
€ 90 - € 150
kavel: 214
Oost-Indische bloempjes. Gedichtjes voor de Nederlandsch-Indische Jeugd
-J. van Soest. Batavia, Lange & Co., z.d. (1857). (4), 106, (2) p. Gelithogr. titel, 6 gelithogr. platen in kleur, orig. verguld linnen. -

verkocht € 150.00
kavel: 215
Lauerkransje ter belooning en aanmoediging
-Arnhem, C.A. Thieme, z.d. (1837). VI, 115, (1) p. Handgekleurde gegrav. titel, 5 handgekleurde gegrav. platen, kart. band uit de tijd. -
€ 100 - € 160
kavel: 216
De Nieuwe Circus. Groot Paarden-Spel voor het Jeugdige Publiek
-J. Schenkman. Amst., G.T. Bom, z.d. (1863). 20 bladen (eenzijdig bedrukt), handgekl. gelithogr. platen met tekst, orig. halflinnen, quarto.-

verkocht € 140.00
kavel: 217
[Pop-up] Een Daagje in 't Bosch
-Rott., D. Bolle, z.d. (ca. 1890). 6 gelithografeerde platen met beweegbare en pop-up elementen, gebonden als leporello, oblong. -

verkocht € 90.00
kavel: 218
Hollandsch penning-magazijn voor de jeugd
-Den Haag/ Amst., S. de Visser/ J.H. Laarman, 1835-1852. 18 delen, vele houtgravures, litho's en staalgravures, gebonden in (bijna) uniform linnen. -
€ 700 - € 1200
kavel: 219
Draai eens om!! Grappig Prentenboek voor de jeugd
-Haarlem, I. de Haan, z.d. (ca. 1890). 6 gelithogr. platen met tekst aan overstaande zijde, orig. halflinnen. -
€ 120 - € 200