666-749 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 11 juni 2013
kavel: 676
Die Vergewaltigung
-Sechs Erzählungen. Christoph hein, Dieter Tucholke. Sisyphos-Presse Berlin, 1991. Nr. 21 van 300 ex. Folio, op Popset papier gedrukt, handgebonden met 6 etsen deels in reliëfdruk. In slipcase.-
€ 200 - € 300
kavel: 677
Hopla! Wir Leben!
-Gedichte/Lieder/Chansons Walter Mehning, Handpresse Gutsch. Holzschnitte Eduard Braun. Folio, gedrukt in twee oplages met verschillende titel en band in elk 100 ex. Dit exemplaar is 105/200 uit 1989. Genumm. 48 p. (ongepagineerd). -
€ 150 - € 300
kavel: 678
Ich liebe dich
-Heinz Kahlau/John Gerard, Handpresse Gutsch, 1988. Een van een oplage van 50 handgemaakte boeken die elk uniek zijn. Gesigneerd door de kunstenaar.-

verkocht € 225.00
kavel: 679
Botschaften des Regens
-Günter Eich-Gedichte/Herbert Gutsch-Linolschnitte. 1985. Folio, nr. 29/100, gesigneerd door de kunstenaar. In een boombladeren beplakt omslag. In slipcase.-
€ 200 - € 300
kavel: 680
Inselblätter
-Pablo Neruda Gedichte & Herbert Gutsch Linolschnitte. Ed. Gutsch Handpresse, Berlin, 1984. Nr. 82/100, genumm. en gesign. door de kunstenaar. In band belegd met kurk in slipcase. -
€ 200 - € 400
kavel: 681
Hundsgemeines
-Über Köter & Menschen. Kurt Tucholsky/Manfred Heckmann. Ed. Handpresse Gutsch, 1985. Ongenumm. Oplage 125 ex. 60 p. Met bindlint die de tong vormt van handopgeplakte papieren hondekop op de linnen openslaande band. -
€ 150 - € 300
kavel: 682
Das Gewicht der Welt
-Peter Handke/Charlotte Herzog. Handpresse Gutsch. Nr. 13 van een oplage van 18. Folio in cassette. Met 7 kleurenetsen van elk drie platen in meerdere hoogdrukken. Gesigneerd door de kunstenaar. Handgezet door Peter Rensch.-
€ 300 - € 600
kavel: 683
Pablo Picasso (1881-1973)
-Galerija suvremene umjetnosti Pablo Picasso, Zagbreb, 17 XI.-31 XII. 1967. 28 p. incl. originele litho van Picasso + Picasso Linographies Originales. Madoura Le Plan, Vallauris du 4 avril au 5 mai 1963. 4 p. Omslagontwerp Picasso.-

verkocht € 60.00
kavel: 684
Wendingen
-Jaargang 1, no. 2, 1918. Mooi exemplaar + Luthmann, Blaauw, Crouwel, nr. 11 &1 12, 1923 + nr. 4, 1929. gewijd aan de restauratie en herbouw van de toren van de St. Nicolaaskerk te IJsselstein naar ontwerp van M. de Klerk. Omslag J. Sjollema- en 2 andere + Wendingen, tentoonstellingsboek n.a.v. tentoonstelling 1994. -

verkocht € 180.00
kavel: 685
20 jaren vakstudie
-Werkstukken ontworpen en vervaardigd door leden van de Katholieke Grafische Studiekring "Tilburg", 1938. Oblong ringgebonden met 30 bijlages van leden in de vorm van o.a. vloeibladen, reclameboekjes en vignetten + De Papiermolen nr. 13, 1951. Voorzijde r.b. besch. verder goed + Aan de Bok, drukkerij Nieuw Leven, 's Gravenhage, 1939. 120 p. O.a. werk van Nan Platvoet. Genumm. ex, nr. 81. - en 1 andere.-

verkocht € 80.00