666-749 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 11 juni 2013
kavel: 696
J.R. Charton - weg in Malaya
-Maleisië, ca. 1930. Aquarel 30 x 21 cm. In lijst achter glas. -
€ 100 - € 200
kavel: 697
Wendingen - glasnummer Chris Lebeau
-1929. nummer 2. Voorzijde litho Chris Lebeau. Fraai exemplaar.-

verkocht € 110.00
kavel: 698
Willy Sluiter (1873-1949)
-"Ontvangen van Kitty Key f25. Laren N.H. 7 juli 1914, Willy Sluiter". Sluiter maakte voor dit ontvangstbewijs een komisch zelfportret. 18 x 13 cm. Oost-Indische inkt. + Man en vrouw in klederdracht. Schets, deels met inkt afgemaakt. Zonder signatuur. 21 x 13,5 cm. Beide in passe-partout.-
€ 150 - € 200
kavel: 699
Bijlagen Geïllustreerd Schildersblad
-Grafische voorbeelden voor reclame-advertenties en andere geschilderde afbeeldingen. Deze zaten als bijlage bij het vakblad voor schilders, het Geïllustreerd Schildersblad. Vanaf jaargang 34 ca. 1931 tot jaargang 52, ca. 1950. Allen in map gestoken. Totaal ca. 300. -

verkocht € 340.00
kavel: 700
Anton Pieck (1895-1987)
-Anton Pieck Club Nederland. Pieck Spieghel. Uitgave van de Anton Pieckclub Nederland die in september 1979 werd opgericht. Nummers vanaf 1980 t/m 2004 toen de club werd opgeheven. + Catalogi van de gepubliceerde werken van Anton Pieck in diverse media w.o. de Katholieke Illustratie. -

verkocht € 100.00
kavel: 701
Jan van Goyen 1596-1656
-Ein Oevreverzeichnis von Hans-Ulrich Beck. Amsterdam, Van Gendt & Co, 1972. Twee delen, 354p. en 563p. Folio, hc met stofomslag. -

verkocht € 220.00
kavel: 702
Philips Konick
-Ein Beitrag zur Erforschung der Holländischen Malerei des XVII. Jahrhunderts von Horst Gerson. Horst Gerson, Berlijn, Gebr. Mann Verlag, 1980, 191+64p. Folio, hc met stofomslag.-
€ 60 - € 100
kavel: 703
Jan van de Cappelle 1624/6-1679
-Margarita Russel, Leigh-on-Sea, F. Lewis Publishers ltd, 1975, 112+ 61+ 8p. Oplage van 600 stuks. Folio, hc. -

verkocht € 170.00
kavel: 704
Pieter de Hooch
-Complete edition. Peter C. Sutton, Oxford, Phaidon Press Limited, 1980, 168+ 126. Met 276 afbeeldingen waarvan 16 in kleur. Hc met stofomslag.-
€ 60 - € 100
kavel: 705
Salomon van Ruysdael
-Eine Einführung in seine Kunst. Wolfgang Stechov, Berlijn, Gebr. Mann Verlag, 1975, 175+57p. Met 82 zw/w. ills. Hc met stofomslag.-

verkocht € 60.00