666-749 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 11 juni 2013
kavel: 727
M.A.J. Bauer Zijn etswerk
-Amsterdam, E. J. v. Wisselingh & Co, ca. 1927. 167 p. In linn. geb. -

verkocht € 80.00
kavel: 728
Japanse prentkunst
- Selected Relics of Japanese Art Vol. XI. Ed. S Tajima. Tokyo, Nippon Shimbi Kyokwai, 1905. Folio, touwgebonden in linnen map + Thirty Japanese Prints 18th-19th century- Bulgarski Houdozhnik Publishers 1990, Oostblok kwaliteit drukwerk met tipped-in plates.-
€ 70 - € 120
kavel: 729
Alphons Mucha (1860-1939)
-Champagne Moët & Chandon. 3 Menukaarten , Champenois, 1899. 21,7 x 15 cm. -

verkocht € 450.00
kavel: 730
Art Deco reclame ontwerpen
-Twee fraaie ontwerpen, ontwerpers onbekend: Union Haarlem 22,5 doorsnee. + Au Gant Soigne, Spui 5. Kartonnen handschoenenverpakking, incl. de handschoenen. Beiden ca. 1920.-
€ 50 - € 90
kavel: 731
Castelao, Alfonso Daniel Rodriguez
-2 tekeningen in caricatuur: "Un bebedor de pais" en "En proba de ademiracion"... Spaans (Galisisch) dichter en kunstenaar, 1886-1950.-
€ 60 - € 120
kavel: 732
Chris Lebeau (1878-1945)
-Koooooooooooooooooop. Houtsnede in rood. ca. 1918. 28,5 x 21 cm. In passe-partout achter glas. -

verkocht € 100.00
kavel: 733
Peter van Straaten (1935-)
-Originele tekeningen in Oost-Indische inkt. 1. Raoul Eduard Philippe M. compositietekeningen voor publicatie in het Parool in 1963. De rechtzaak handelde over het Proces verbaal tegen dhr. M. die poststempels vervalste. + Krantenartikelen over de zaak - en compositietekening President Mr. P.G.A.J. Horsten.-

verkocht € 100.00
kavel: 734
Bremmer, R. (Rudolf) (1900-1993)
-Zittende vrouw, 1974. Litho. Proefdruk. 1e staat. 17 x 11 cm. In passe-partout.-
€ 80 - € 110
kavel: 735
Jan van Heel (1898-1990)
-Schruiftrompetter met glas wijn. 1948. Aquarel. 36,5 x 48,5 in passe-partout in lijst. -

verkocht € 500.00
kavel: 736
Yoshitoshi (1839-1892) - Gevecht van Krijgers te paard
-Drieluik. Japanse houtsnedes. Ca. 1875. 37 x 25 cm.-

verkocht € 80.00