666-749 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 11 juni 2013
kavel: 737
Kuniyoshi (1797-1862) Optocht met vossen in bruidsstoet
-Ca. 1840. Japanse houtsnedes. Drieluik. 36 x 24,5 per pagina. In goede conditie.-

verkocht € 220.00
kavel: 738
Gezicht op baai van Tokio en haven van Yokohama
-Japanse houtsnedes. Gezicht in 6 delen. Ca. 1860. In totaal 37 x 150 cm.-

verkocht € 660.00
kavel: 739
[Erotica]. Lot van 6 erotische Chinese prenten
-Waterverf op zijde, elk ca. 24x21 cm., aan de hoekpunten bevestigd op dun papier, met lint gebonden, ca. 1900.-

verkocht € 800.00
kavel: 740
Wim Steijn (1914-1980). (Zelfportret).
-Olieverf op paneel, 16x12 cm., gesigneerd "W. Steyn 44" r.o., vergulde lijst.-

verkocht € 160.00
kavel: 741
Frits van Bemmel (1898-1981)
-1937. Drie originele aquarellen uit het plaatjesalbum Tjoklat Sagen. Elk ca. 39 x 26 cm. -
€ 300 - € 500
kavel: 742
Sluitzegels Art deco Budapest 1913
-Budapest 1913 Internat. Kongress f. Kaufm. Bildungswesen. Magyar Pöldrajzi intezet M.T. Twee complete sets van 3 zegels. -
€ 60 - € 90
kavel: 743
Theo van Hoytema (1863-1917)
-"Kerst en Nieuwjaar" Lithografie in twee delen. 1894. Gesigneerd en genummerd, nr. 98. 48 x 30 cm elk. In lijst achter glas.-

verkocht € 2800.00
kavel: 744
Henri Verstijnen (1882-1940)
-Flamingos. Houtsnede in 4 kleurendruk. Ca. 1930. 50 x 36 cm. In lijst achter glas. -
€ 600 - € 900
kavel: 745
Joan Collette (Johan Nicolaas Collette 1889-1958)
-Maria met kind. 1918. Aquarel 51,5 x 34 cm. In passe-partout.-
€ 300 - € 500
kavel: 746
Willem van de Berg (1886-1970)
-Zilverreiger. Litho met signatuur. Ca. 1920. 87 x 54 cm. -
€ 400 - € 600