666-749 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 11 juni 2013
kavel: 747
M. de Goeye (1900-1958)
-Boer knipt twijg. Litho, ca. 1948. Genumm. 30/100 45 x 35 cm.-

verkocht € 180.00
kavel: 748
M. de Goeye (1900-1958)
-Boer met Zijs. Litho, ca. 1948. Genumm. en gesigneerd. 39 x 34 cm. -
€ 180 - € 280
kavel: 749
M. de Goeye (1900-1958)
-Beethoven. Litho, zwart wit. Genummerd 8/125 en gesign. 50 x 38 cm.-
€ 180 - € 280