veiling / 11 juni 2013 / 666-749 Kunst en Toegepaste Kunst
[746] [747] [748] [749]
kavel: 748 € 180 - € 280

M. de Goeye (1900-1958)

Boer met Zijs. Litho, ca. 1948. Genumm. en gesigneerd. 39 x 34 cm.