veiling / 11 juni 2013 / 170-187 Literatuur
[180] [181] [182] [183] [184]
kavel: 182 verkocht € 90.00

Comus. A Masque.

John Milton. London/ New York, Routledge/ Dutton, 1906, 82,(2) p., 8 photogravures en 3 ills. Jessie King, orig. verguld linnen in rood en groen.
Platen roestvlekkig. Voor de rest een fijn exemplaar met prachtige Art Nouveau platen en decoraties.