veiling / 11 juni 2013 / 170-187 Literatuur
[171] [172] [173] [175] [176]
kavel: 173 verkocht € 550.00

Hugo Claus (1929-2008)

De Jonge en de Oude Claus, 1983.
Originele ets op papier. Deze ets werd gebruikt voor de luxe editie van Het verdriet van België. Genummerd 3/4, gesigneerd in potlood.