1-99 Kinderboeken

veiling / 2 december 2013
kavel: 11
[Beweegbare boeken] Jantje lacht en Jantje huilt
-George's beweegbaar prentenboek. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1875. 4to, 12 p. Met 5 beweegbare prenten. Compleet en in goede conditie.-

verkocht € 400.00
kavel: 12
[Kinderliedboeken]
-Autumn Songs With Music from "Flower Fairies of the Autumn". Words and Pictures by Cicely Mary Barker, Music by Olive Linnell. Blackie & Son Ltd, London and Glasgow, ca. 1927. Met 12 tipped-in platen + Schumann Album of Children's Pieces for piano. Ills. H. Willebeek Le Mair, Augener ltd., London + Scenes Enfantines de Rie Cramer, Librairie Plon, tableaux et chansons, Paris, ca. 1922 - en 5 andere.-

verkocht € 40.00
kavel: 13
Alfred Listal (1877-1956)
-Sneeuwklokje. Gebr. Kluitman, Alkmaar, ca. 1910. Met 16 p. tekst en 8 prenten. + Marietje in Sneeuwland, C.A.J. van Dishoeck, Bussum, 1909. Oblong, linn. rug. Rug besch. en aan binnenzijde eerste pags. met tape verstevigd + Mirloyntje, Gebr. Kluitman, Alkmaar, 16 p. + 8 prenten. Rug onderzijde licht besch., iets lossig in band, verder goed ex. - en 8 andere van Listal-

verkocht € 100.00
kavel: 14
R. Caldecott (1846-1886)
-Picture Book, Frederick Warne and co, London, ca 1884. Containing The Diverting History of John Gilpin, the House that Jack Built, The Babes in the Wood and An Elegy on the Death of a Mad Dog. In linn. geb. Goed ex. + Picture Book no. 2, idem + R. Caldecott's Second Collection of Pictures & Songs + The Hey Diddle Diddle Picture Book - en 6 andere-

verkocht € 110.00
kavel: 15
Nelly Bodenheim (1864-1925) - Groen Groen Grasje
-ABC boekje. Van Holkema en Warendorf, Amsterdam, ca. 1923. 26 p. Gebrocheerd. Goed exemplaar.-

verkocht € 45.00
kavel: 16
Nelly Bodenheim - Groen Groen Grasje
-ABC boekje, van Holkema en Warendorf, Amsterdam, ca. 1923. Gebonden uitgave. Oblong, 26 p. Goed ex. -

verkocht € 90.00
kavel: 17
Nelly Bodenheim - Tante Tor is Jarig
-Lizzy Ansingh en Nelly Bodenheim, gelithografeerd door Jean-Paul Vroom. Stichting de Roos, Utrecht, 1950. Nr. 76/175. 4to, gebonden. Net exemplaar. -

verkocht € 60.00
kavel: 18
Nelly Bodenheim - 12 Sprookjes en Rijmpjes
-Amsterdam, S.L. van Looy, ca 1909. 75 p. Bij eerste schutblad gerest, verder goed ex. + Luilekkerland, S.L. van Looy, Amsterdam, 1915. (280 p.), geb. Rug wat verweerd, verder goed - en 5 andere-

verkocht € 80.00
kavel: 19
Nelly Bodenheim - Haken en oogen
-kinderliedjes door M.F. van Putten, G. Alsbach & Co, Amsterdam. (3), 12 p. Ca. 1920. Met Silhouetten van Nelly Bodenheim. 4to, sc. Nietjes ontbr. verder goed ex. + Fransche Liedjes. Eerste deel 15e-18e eeuw. De Spieghel, Amsterdam, 1928. Nr. 290/500 Rug prof. gerest. Oblong touwgeb. + De Pruik van Cassander, G.B. van Goor Zonen, Gouda, ca. 1925. Oblong geb. wat gesch. aan randen en hoeken. Redelijk goed ex. - en 1 andere-

verkocht € 80.00
kavel: 20
[Nelly Bodenheim] - Een Vruchtenmandje
-Teekeningen van Nelly Bodenheim bij Versjes van Lizzy Ansingh, 1927. De Spieghel, Uigersbedrijf, Amsterdam. Op steen geteekend en met de hand gekleurd en gesigneerd door Nelly Bodenheim. Er verschenen 100 exemplaren in boekvorm en 7 exemplaren van 22 platen in een losse map. Dit is nr. 1 van de 7. -

verkocht € 420.00