veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[21] [22] [23] [24] [25]
kavel: 23 verkocht € 80.00

De Groote Poppen Vergadering te Utrecht. Met bijschriften van F.H. van Leent.

Utrecht, J.G. Broese, (1889), (18) tekstpag., gelithogr. titelpag., 9 gelithogr. platen in kleur door J.L. Scheidel, opnieuw gebonden, gebruikmakend van de orig. omslag, quarto.
Enkele professioneel uitgevoerde restauraties. Goed exemplaar.