veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[85] [86] [87] [88] [90]
kavel: 87 € 100 - € 200

Karikaturen

Gesigneerd NBR, 11 karikaturen in aquarel met een Afrikaan, een toreador, een koekebakker, een koning etc. Gemaakt voor een kinderboek, waarschijnlijk niet uitgebracht. Elk 31 x 17 cm.
(totaal 11)