400-449 Amsterdam

veiling / 2 december 2013
[400 - 410] [411 - 420] [421 - 428]
kavel: 421
Le Guide ou nouvelle description D'Amsterdam
-enseignant aux Voyageurs et aux Negocians, a Amsterdam, Paul de la Feuille, 1722.-

verkocht € 130.00
kavel: 422
Alle de Voornaamste Gebouwen der Wijtvermaarde Koopstad Amsterdam
-Cierlijk in 't koper afgebeelt en kortbondig beschreven ten dienste van alle de genen die begeerig zijn om de zelven te bezichtigen, Amsterdam, Hieronymus Sweerts, Jan Bouman, en Aart Oossaan, [1682].-

verkocht € 270.00
kavel: 423
Beschryvinge van 't Stadhuis van Amsterdam
-met een Verklaringe van de Zinnebeeldige Figuren, Schilderwerken en beelden ... Te Amsterdam by Pieter Mortier, 1770. Nieuw perkamenten bandje, 12 mo., met 3 prenten en 1 plattegrond. -

verkocht € 100.00
kavel: 424
Henri Verstijnen (1882-1940)
-Kunstkalender 1935. 42 x 25 cm. Compleet met 6 lithografieën van Verstijnen. -

verkocht € 100.00
kavel: 425
Panoramakaarten Amsterdam
-Damrak Beurs en Vitoria Hotel, Uitg. Römmler & Jonas, Dresden, ca. 1900. Lengte 42 cm + Damrak t/m Station N.H.S.M, ca. 1890 +3 andere van Amsterdam, Panoramakaart Barmen und die Schwebebahn, Scheveningen-en een Vloot Panorama (aan zijden besch.) Alle rond 1900.-
€ 75 - € 150
kavel: 426
Oudekerk aan de Amstel
-Aquarel. Watergezicht met bootjes. Schilder onbekend. Eerste helft 19e eeuw. 67 x 55 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 427
Aan de Schninkel
-Aquarel, eind 19e eeuw. 26 x 39 cm. Schilder onbek. In passe-partout.-
€ 80 - € 120
kavel: 428
Schetsen van Amsterdam
-O. Fabres, tekst van Johan Fabricius. Le Divan, Paris, 1939. Eerste Druk. Losbladig in Map, 32x25cm. Een van 30 ex. op geschept oud Hollandsch. Exemplaar V, gesigneerd door de artiest met opdracht: "colorié a la main par l'artiste pour Monsieur A. van der Eyk". Incl. 2 originelen. In orig. linnen map.-

verkocht € 150.00