847-869 Bladmuziek

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[847 - 856] [857 - 866] [867 - 869]
kavel: 857
[Koningshuis]
-Feestlied opgedragen aan Z.M. den Koning der Nederlanden ter gelegenheid van Zijn 70ste Geboortedag 19 februari 1887. Gedicht H. van Goethem, muziek A.N. Koopman. J.Kasteel, den Haag, 1887 + God zegene den Koning. Een Lied van den 19den februarij 1861 door J.H. van Lennep, Amsterdam, Theune & Co, 1861. Waterschade aan boven- en onderzijde + In 't Kroningsjaar. Zes Vaderlandsceh Liederen. Woorden van J.A. Bakker. Philip Loots, Amsterdam, 1898 - en 24 andere-
€ 60 - € 100
kavel: 858
[Nederlands] Komische voordrachten en muziek
-Adriaan Smit - De voetbalclub van Knuppelveen, W. Tuinstra Rotterdam, ca. 1925 + De Joodsche Cupido, W. Tuinstra, Rotterdam, ca. 1920 - en 14 andere van Smit + 39 andere, alle tussen 1870 en 1930.-

verkocht € 75.00
kavel: 859
[Nederlands] Kees Pruis (Spaarndam, 1889 - Amsterdam, 1957)
-Lot van ca. 120 stuks bladmuziek tussen 1914-1950 van Kees Pruis, waarvan het grootste gedeelte door hem uitgevoerd, deels zijn repertoire in interpretatie van andere artiesten uit de tijd. O.a. enkele sheets van bekende ontwerpers als Hardy en Herzig. -

verkocht € 80.00
kavel: 860
[Nederlands] Komische voordrachten en muziek - Duo Paulus (ca. 1915-1935) + Fien de la Mar + Kees Manders
-Komische voorstellingen en bladmuziek ca. 1905-1940. Duo Paulus (tekst M.J. de Zoete) + Fien de la Mar + Kees Manders en diverse anderen. Met prachtige sheet covers uit de Nederlandse school.-

verkocht € 60.00
kavel: 861
[Nederlands] Louis Davids (Rotterdam, 1883-Amsterdam, 1939) + Heintje Davids (Rotterdam, 1888-Naarden, 1975)
-Lot van ca. 104 sheets van broer en zus Davids. Toegevoegd enkele ontbrekende sheets in kopie. Vrijwel compleet oeuvre in bladmuziek tussen ca. 1920-1965.-

verkocht € 160.00
kavel: 862
[Nederlands] Louis Noiret (Amsterdam, 1896 – Amsterdam, 1968) + Maurice Dumas (Arnhem, 1878-Amsterdam, 1937)
-Lot met ca. 109 sheets van deze twee Amsterdamse artiesten.-

verkocht € 120.00
kavel: 863
[Nederlands] Humoristische Voordrachten en Komische liederen
-Lot van ca. 85 music sheets van artiesten als Johan, Henri ter Hall, S. de Haas en Adrianus. Alle ca. 1900-1925. Met fraaie kaftontwerpen in lithografie van o.a. de gebroeders Braakensiek, Henri Pieck, Willy Sluiter. -

verkocht € 140.00
kavel: 864
Voordrachten: Albert Bol, Ida C. Boers-Bloem en anderen
-39 voordrachten van Albert Bol + 9 voordrachten van Ida C. Boers-Bloem + 7 duetten van de Karakter-komieken Gebroeders Boesnach - en 35 andere. Deels uniforme cover ontwerpen, het overige deel met ontwerpen van o.a. Wam Heskes, Karel van Seben en Charley Muller. -

verkocht € 70.00
kavel: 865
[Nederlands] Michel de Cock (Rotterdam, 1876 - Amsterdam, 1941) en anderen
-Lot van ca. 154 stuks bladmuziek tussen ca. 1910-1960 van o.a. Michel de Cock (51 x) + Kees Manders + Albert de Booy e.a.. O.a. enkele sheets uit 'Michel de Cock's populaire editie'.-

verkocht € 60.00
kavel: 866
[Nederlands] Komische voordrachten van Abraham de Winter (Breda, 1841 - 1920) en cabaretliedjes van Dirk Witte (Zaandam, 1885 - Diemen 1932)
-Komische voorstellingen en bladmuziek ca. 1900-1930. Lot van ca. 55 stuks van Abraham de Winter + Dirk Witte en anderen. Met prachtige sheet covers uit de Nederlandse school.-

verkocht € 220.00