847-869 Bladmuziek

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[847 - 856] [857 - 866] [867 - 869]
kavel: 867
[Nederlands] Komische voordrachten en muziek van o.a. Duo Paulus (ca. 1915-1935) + Eddy Christiani (Den Haag 1918)
-Komische voorstellingen en bladmuziek. Lot van ca. 69 stuks met bladmuziek van o.a. Duo Paulus (tekst M.J. de Zoete) + Eddy Christiani.-

verkocht € 180.00
kavel: 868
[Nederlands] Max Tak (Amsterdam, 1891 - New York, 1967) + Heintje Davids (Rotterdam 1888 - Naarden 1975) en anderen
-Lot van ca. 174 stuks bladmuziek van artiesten als Max Tak + Heintje Davids + George Hofmann + Armand Haagman + Michel de Cock + Louis Noiret e.a.. Met enkele fraaie sheets in lithografie van Piet van der Hem.-

verkocht € 160.00
kavel: 869
[Nederlands] Komische duetten door Solser en Hesse (ca. 1900-1915) + Tholen en Van Lier (ca. 1930 - 1940) en anderen
-Lot van ca. 214 stuks bladmuziek. Sheets van artiesten als Duo Hesse en Solser + Duo Tholen en van Lier + Bob Scholte + Renati e.a.-

verkocht € 100.00