veiling / 21 oktober 2014 / 93-110 Amsterdam
[99] [101] [102] [103] [104]
kavel: 102 verkocht € 260.00

Amsterdam in Schetsen

P.H. Witkamp. Teekeningen van W. Hekking Jr., Amsterdam, G.W. Tielkemeijer, 1861 en 1969.
8vo., linnen met vergulde bandtekening, rug met titel, compleet met 50 kleurenlitho's, tissuepapier gevlekt, litho's enkele vlekjes in de marge.

Deel 1 aan boven- en onderzijde rug geschaafd. Goede exemplaren.
(totaal 2)