veiling / 21 oktober 2014 / 93-110 Amsterdam
[95] [96] [97] [98] [99]
kavel: 97 verkocht € 70.00

Martin Kalff - Amsterdam in praatjes en plaatjes

Amsterdam, Scheltema & Holkema 1878. Tweede goedkope uitgave. 234 (4 ) pp. Compleet met 1 gekl. plattegrond door Braakensiek, 1 giftbrief in facs. en 16 kleurenlitho's van Amsterdamse gezichten door C.C.A. Last. In halfleer met goudopdruk.
Rug aan een vouwrand ingescheurd, licht sleets, roestvlekkig exemplaar.