veiling / 21 oktober 2014 / 130-143 Paraphernalia en ansichtkaarten
[134] [135] [136] [137] [138]
kavel: 136 verkocht € 140.00

[Rotterdam] Souvenir de Rotterdam.

Leporello, ca. 1890, met 13 cirkelvormige fotografische stadsgezichtjes, elk met een doorsnede van 4 centimeter, opgevouwen in het oorspronkelijke penningvormig, zilverkleurig kartonnen doosje met het portret van koning Willem III aan één zijde en een met een lauwerkrans omgeven titel "Souvenir de Rotterdam" aan de andere zijde, dit ronde doosje in het vierkante, oorspronkelijke verguld en gedecoreerd kartonnen beschemdoosje (5 x 5 cm.).
Prachtig compleet bewaard gebleven souvenir, zeer zeldzaam, zeker in deze staat.