veiling / 21 oktober 2014 / 130-143 Paraphernalia en ansichtkaarten
[135] [136] [137] [138] [139]
kavel: 137 verkocht € 250.00

Friesland - Ondertrouwkaartjes

19e eeuw. Lot met 60 ondertrouwkaartjes door Friese stellen uit de tweede helft van de 19e eeuw. Uit Friese dorpjes als Poppingawier, Gauw, Loënga, Terhorne etc.
*Bijzonder lot van "luxe" ondertrouwkaartjes, meest verguld, uitgestoken of fraai uitgewerkt. Dit was waarschijnlijk alleen weggelegd voor de meer welgestelde families.