180-199 Handelscatalogi en Reclame uitgaven

veiling / 21 oktober 2014
[180 - 189] [190 - 199]
kavel: 190
Beweegbare Verpakkingsdozen Bonbons
-Rademaker's, Den Haag; De Tooverhoed. Met beweegbaar mechanisme + Union, Assepoester - en 3 andere. Ca. 1950. -

verkocht € 200.00
kavel: 191
Vloeiboeken
-Hoffmann's Stijfsel. 8 pp., ca. 1900. Met gelith. kaft + De Eerste Nederlandsche. Levensverzekering (..), "s-Gravenhage, ca. 1920, oblong, 8pp. + Spreekwoorden in beeld, Kalender-Vloeiboek, André Vlaanderen, N.V. Koninklijke Nederlandsche Boek-en Kunsthandel vh M.M. Couvée. 20 pp (waarvan 4 vloeibladpagina's, ca. 1930 - en 1 andere. -

verkocht € 70.00
kavel: 192
De Reclame
-Maart 1925, nr. 3. Met 4 bijlages + October 1928, nr. 10, affichenummer, met 1 bijlage (aan rug gesch.) + 2 andere, waarbij 1 vloeiblad (Schuitema) ontbreekt - en De Papiermolen, nr. 10 en 15.-

verkocht € 60.00
kavel: 193
Hamburg-Amerika Linie
-In der Ersten Klasse von Hamburg nach New York. Entwurf, Satz und Druck: Förster & Borries, Hamburg-Zwickau, 1927. Touwgebonden.-

verkocht € 80.00
kavel: 194
Vloeiboeken - Onderlinge Levensverzekering van Eigen Hulp den Haag
-1921. Gelithografeerd voorplat, van Leer Amsterdam, met 8 vloeibladen aan binnenzijde (gebruikt) + Wed. Fischer & Co, Leiden. Medicinale en Minerale Bronwateren. Limonades. Ca. 1920. 12 vloeibladen aan binnenzijde + Vloeimap, Verkade, 1936, 8 pp.-
€ 60 - € 100
kavel: 195
[Vloeibladen]
-Lot met 100 vloeibladen mbt. potloden, pennen en andere kantoorartikelen. Meest Amerikaans en Frans. Ca. 1920-1960.-

verkocht € 130.00
kavel: 196
[Vloeibladen]
-Lot van 72 vloeibladen mbt. Kantoorartikelen, voornamelijk potloden en pennen. Meest Amerikaans, ca. 1920-1960.-

verkocht € 110.00
kavel: 197
[Vloeibladen]
-Lot van 67 vloeibladen mbt. telmachines. Meest Amerikaans, ca. 1920-1960.-

verkocht € 80.00
kavel: 198
[Boekenleggers]
-Lot van ca. 60 boekenleggers mbt. film, met o.a. Charlie Chaplin en Shirley Temple. Meest Amerikaans, tussen 1920-60-

verkocht € 100.00
kavel: 199
[Boekenleggers]
-Lot met ca. 150 boekenleggers, meest voor 1960. Met bijv. Arga Philips en Burgers Rijwielen. In map gestoken.-

verkocht € 125.00
[180 - 189] [190 - 199]