veiling / 21 oktober 2014 / 200-223 Literatuur
[200] [201] [202] [203]
kavel: 201 € 120 - € 240

The works of Robert Louis Stevenson. Vailima edition.

London/ New York, Heinemann etc., 1922-1923, 26 delen, oorspronkelijk uniform goudgeletterd linnen met vergulde bovensnedes, 4to (ruggen iets gebleekt).
Uitgegeven in 1060 genummerde exemplaren (waarvan 60 presentatie-exemplaren), dit is nummer 100.