veiling / 21 oktober 2014 / 200-223 Literatuur
[207] [208] [209] [210] [211]
kavel: 209 verkocht € 500.00

Carmina. P.C. Boutens.

Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon. [1912]. Eerste druk. Luxe exemplaar. Een van de dertien exemplaren met portret geëtst door H. E. Roodenburg naar een potloodtekening van J. Th. Toorop, op Hollands papier en gebonden in perkament, genummerd, gesigneerd en gedateerd: Nr. 3, P.C. Boutens, 27 febr. 1912. De band naar ontwerp van Walter Tiemann met goudopdruk, kopse kant, goud-op-snee. Prachtexemplaar.