veiling / 21 oktober 2014 / 200-223 Literatuur
[200] [201] [202]
kavel: 200 € 100 - € 200

[Boekband] [Tijl Uilenspiegel] Charles de Coster

La Legende et les Avontures Heroiques, Joyeuses et Glorieuses d'Ulenspiegel et De Lamme Goedzak au Pays de Flandres et ailleurs. Illustrations de A. Hahn Jr., Artibus et Literis, Roulers [1930]
Gr. 8vo., 2 delen, halfleer (onbekende) meesterband, titel in rood en zwart, gesigneerd door de illustrator, Nr. B (oplage: 1150), 304;315 pp., gedeeltelijk onafgesneden, de illustraties in fotogravure. Lichte verkleuring ruggen. Mooie exemplaren. (totaal 2)