veiling / 21 oktober 2014 / 550-564 Sport
[550] [552] [553] [554]
kavel: 552 verkocht € 50.00

[Schaatsen] 1850 - 1940, 50 jaar Elf-Steden-Tochten.

Friesche Schaatsensport en schaatsen-industrie, J.P. Wiersma, Realta, Leeuwarden, 1941. Samengevoegd met Een halve eeuw elfstedentochten door Fenno L. Schoustra, Leeuwarden, 1959 en Elfstedenlogboek 1963 door Fenno L. Schoustra, Leeuwarden, 1963.
Oblong, slappe dik-papieren gekleurde omslag, 135 pp., Talloze foto's in de tekst, ere-lijsten, advertenties, verslagen en een overzicht van de ontwikkeling van de Friesche schaatsen-industrie.Lichte beschadiging op omslag. De twee boekjes van Schoustra in 8vo., compleet met tekst, foto's en een kaart, in goede staat. (totaal 3)