veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[712] [713] [714] [715] [716]
kavel: 714 verkocht € 50.00

Otto Larsen (1889-1970)

Norddeutsche Graphiker Band 1. Otto Larsen, 1924, Dithmarschen Verlag, Büsum (Holstein).
Overzicht van het werk van Otto Larsen: grafiek, tekeningen en aquarellen met een originele houtsnede (p.47) en gedateerde en gesigneerde opdracht (voorin).