veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[713] [714] [715] [716] [717]
kavel: 715 verkocht € 80.00

Erich Wichman tot 1920 (1890 - 1929)

Afbeeldingen en geschriften met een inleiding van Dr. W. Vogelsang, Broekmans, Amsterdam, 1920.
4to., papieren omslag met titel in rood en extra beschermomslag met Japans papier, 206 pp., compleet met 5 orginele houtsneden, 2 litho's en meer dan 60 tipped-in illustraties. Dit is nummer 7 van de Weeldeuitgave, genummerd en gesigneerd door Wichman. Het beschermomslag beschadigd (sic!), intern zeer goed.