veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[714] [715] [716] [717] [718]
kavel: 716 € 80 - € 150

Poema de los Siete Tratados Ilustre Familia.

Novela de Dioses y de Héroes. Con Tres Acroasis y Apologéticas de Salomon de la Selva. Mexico, 1952.
Groot 4to., leer, titel op rug met goudopdruk, ill. op voorplat, schutbladen geïll. originele ets, titel in rood en zwart met geïll. vignet, genummerd en gesigneerd door de auteur. Dit is nr. 72 van de gelimiteerde oplage van 200 stuks. CLX,,317 pp., met verdere illustraties binnen en buiten de tekst. Achterplat licht beschadigd (geschaafd). Mooie uitgave.