LOT 639
SOLD €150,00

De Tweede Vijf der Amsterdamsche Grafische School 1918 - 1928

Textbook with fine cover design. 63pp. Herinnerings-Album gewijd aan de Tweede vijf jaren van het bestaan der Amsterdamsche Grafische School. Uitgegeven op den Eersten dag van Juli van het jaar Negentien Hondert Acht en Twintig - and Werkstukken behoorende bij De Tweede Vijf der A.G.S. 1928.

Beautiful lithographed cover design containing 24 loose sheets. On these, 34 graphical example designs. Complete and in this condition extremely rare. (total 2).