800-825 Affiches

veiling / 21 oktober 2014
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 825]
kavel: 810
[Kunst] Galerie In de Kaatsende Kat
-Wim Strijbosch exposeert tekeningen, juli - augustus 1954, La Maison du Chat qui Pelote. 62 x 38 cm. + Expositie Johfra. Opening door Gerrit Kouwenaar, februari-maart 1954. 50 x 35 cm. Punaisegaatjes. + In de kaatsende kat - v.d.Wal, tekeningen, schilderijen en schetsen. September 1954. 50 x 29,5 cm. -

verkocht € 75.00
kavel: 811
[Kunst] Acht filmposters (jaren zestig)
-A Bout de Souffle (Jean-Luc Godard) + Saboteure (Alfred Hitchcock) + Un soir sur Plage (Annette Wademant) + vijf andere. Alle circa 77 x 57 cm.-

verkocht € 650.00
kavel: 812
[Kunst] Tentoonstellingsposters (jaren veertig)
-Grote Jubileum Paddenstoelententoonstelling. Nederlandse Micologische vereniging. Artis. 69 x 50 cm. + 17e nationale trekpaardententoonstelling. Den Bosch. 53 x 68 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 813
[Kunst] Galerie Le Canard. Aventures de Lignes.
-Essai pour une mime abstrait e.a. sur un texte de Henri Michaux par: Le groupe de mime de l'Ecole des Beaux Arts a Paris. Originele Meerkleuren-affiche, achter glas en op dik papier, 50x40 cm. Handgeschreven en -getekend. ca 1960. Sterk en uitdrukkingsvol.-

verkocht € 100.00
kavel: 814
[Muziek] Bertolt Brecht-Kurt Weill
-Brecht-Weill aufstieg und fall der stadt mahagonny. Gesungen gesprochen gespeilt von Gerhard Lenssen. Afbeelding van 4 mannen met hoed die een schone dame dragen. Linksonder gesigneerd J. Naumann '61. Uitgever Maune Radebeul. Afmeting 59 x 85 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 815
[Muziek] Arthur Brown
-Crazy world of Arthur Brown. Ontwerp van het duo Michael English en Nigel Waymouth, beter bekend onder de artiestennaam Hapshash and the Coloured Coat. Beroemd door hun psychedelische muziekaffiches. Gedrukt bij Osiris Visions Ltd 1968. Afmeting 75 x 50 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 816
Andres Serrano
-Groninger Museum A History of Andres Serrano. A History of Sex. 83,5x118 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 817
Pin up kalender 1947
-George Petty (1894-1975). Fawcett publications, 1946. 12-bladige kalender. -

verkocht € 70.00
kavel: 818
Kalenders
-Het wonder van onzen tijd. Willy Schermerlé, uitgave Vereenigin van directeuren van Electriciteitsbedrijven in Nederland, ca. 1935. Compleet in 12 bladen met opgeplakte plaat van Schermerlé, waaronder een bijbehorende tekst. 43,5 x 26,5 cm. + Van Oude en Nieuwe Tijden. Harmsen van Beek, (uitgave idem) - en Kalender Georges van Raemsdonck, uitg. drukkerij Hermes, Gent, 1933. Losbladige kalender in 12 litho's met bijbehorende tekst, met het verhaal van Thyl Uilenspieghel.-

verkocht € 100.00
kavel: 819
Jean Walther (1910-1968) M.S.Oranje Holland Java
-Nederland-Amsterdam, lithografie ca. 1939. 101 x 63 cm.-

verkocht € 820.00