800-825 Affiches

veiling / 21 oktober 2014
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 825]
kavel: 820
Walter K.A.H. von Wenz zu Niederlahnstein (1898-1963) - Edison Lichtweek Amsterdam
- Gevouwen, verder zeer goed exemplaar. 83,5 x 118 cm., 1929-

verkocht € 100.00
kavel: 821
Leo Gestel (1881-1941) 'Jaarbeurs 4-9 sept. 1922 Utrecht Internationaal'.
-Lithografie 106,5 x 77,5 cm. Gevouwen, verder mooi exemplaar.-

verkocht € 180.00
kavel: 822
Proclamatie Joodse Staat 16 mei 1948
-Landelijke Meeting van de Nederlandse Zionistenbond ter gelegenheid van de Proclamatie van de Joodse Staat op zondag 16 mei a.s. des middags om 2 uur in de grote zaal van het Concertgebouw te Amsterdam. Gedrukt bij Drukkerij De Handel Amsterdam. 49,5 x 33,5 cm. -en een identiek exemplaar. -

verkocht € 70.00
kavel: 823
Hans G. Kresse/Marten Toonder - Drink Louter Kabouter
-Herman Jansen, Schiedam, Holland. 56,5 x 36 cm. Ca. 1950. Enkele roestvlekjes, scheurtje ca. 1 cm rechts midden, verder mooi exemplaar met nog dieprode kleur.-
€ 50 - € 80
kavel: 824
[Drank] Adrianus van den Eelaart
-Distilleerderij 1e Klasse: Likeurstokerij "De Vrijheid", Schiedam. Lithografie, ca. 1910. 61,5 x 42 cm. -

verkocht € 50.00
kavel: 825
Paul Schuitema(1897-1973) For Mondrian
-The Haags Gemeentemuseum, The Hague, Holland. Ontwerp Paul Schuitema, Druk Duikman Den Haag, ca. 1972 + Das Schaffen von Mondrian (=Duitse variant van dezelfde affiche)-
€ 60 - € 120