veiling / 9 juni 2015 / 146-199 Literatuur
[168] [169] [170] [171] [172]
kavel: 170 verkocht € 200.00

[Maurice de Vlaminck]

Vlaminck. La Tête tournée. avec douze lithographies originales de l'auteur. André Sauret, Ed. du livre, Monte Carlo, 1956.
4to., losse kartonnen omslag, papieren omslag met titel en illustratie, titel in rood en zwart, 176,(1) pp., genummerd ex. 330 (van 350), gesigneerd door uitgever en auteur. De 12 litho's in z/w. Het geheel in beschermhoes, papieren omslag deels los. Goed exemplaar, sterke afdrukken.