veiling / 9 juni 2015 / 146-199 Literatuur
[172] [173] [174] [175] [176]
kavel: 174 verkocht € 320.00

[Boekband] Faust I. Eine Tragodie von Goethe

Luxe uitgave, naar het originele handschrift uitgegeven door Johann Holtz, Flensburg, 1929 en gedrukt door Paul Bender, Zollikon-Zürich in een oplage van 600, waarvan de eerste 200 op perkamentpapier, dit is nr. 60, gesigneerd door de uitgever. Band met beschadiging op rug.
Folio, bruine kunstlederen band, voorplat met bordure en titel in goudopdruk en 2 messing sluitingen. Titelpagina polychroom, tekst in meerdere kleuren. Niet gepagineerd, compleet met 27 gekleurde initialen, 3 gekl. ills en 6 vignetten.