veiling / 9 juni 2015 / 146-199 Literatuur
[183] [184] [185] [186] [187]
kavel: 185 verkocht € 80.00

[Henk Hofland] Geerten Meijsing. De Erwin-trilogie van Joyce & Co.

Amsterdam/ Antwerpen, De Arbeiderspers, 2001, (8),XV,(1),1029,(3),XIX,29 p., oorspronkelijk linnen met omslag.
Één van 850 genummerde en gesigneerde exemplaren (nr. 41) en met het blindstempel van de auteur.

Met: Een dwaze dag in Rotterdam en andere gedichten over de Maasstad. Herman Romer met tekeningen van Theo Gootjes. Rotterdam, Piccolo, 1977, 42,(6) p., gedrukt in 600 exemplaren (100 genummerde), oorspronkelijk omslag.

Met los ingestoken bekeuring voor Henk Hofland, gedateerd 25-5-'78 en los ingestoken gesigneerde brief van burgemeester André van der Louw aan Henk Hofland bij het boekje, gedateerd 27 juni 1978.

En met: Lucas Metsier. Omar Khayyam robaiyat. Utrecht, Livret, 1979, 2 delen in één band, 32,(2); (28) p., oorspronkelijk omslag. Met los ingstoken 2 portretfoto's, de rouwkaart bij Metsiers overlijden (16 juni 1979) en een brief aan Henk Hofland van Metsiers vriendin.

En met 17 andere uit de bibliotheek van Henk Hofland, waaronder: Één met handgeschreven eigenaarsnaam "Willem L. Oltmans" en met werken met opdrachten door Braun, J. Linthorst Homan, Wiel Kusters, Thomas Rap, Cees Winkler, Gerrit Kouwenaar en E. Wichmann ("voor Dora Driesse [?] v.d.s.").