veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1259] [1260] [1261] [1262] [1263]
kavel: 1261 verkocht € 90.00

[Egypte] David Roberts R.A. Sketches in Egypt and Nubia.

With historical decriptions by William Brockedon F.R.S. Lithographed by Louis Haghe. Aalsmeer, Pulchri Press, z.d. (1982), 367,(1) p., met vele platen, oorspronkelijk verguld halfleer, sneden verguld, groot folio.
Facsimile van de oorspronkelijke editie, Londen, F.G. Moon, 1842-1849, uitgegeven in 1000 genummerde exemplaren.