veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1221] [1222] [1223] [1224] [1225]
kavel: 1223 € 100 - € 200

Reisen in den Molukken, in Ambon, den Uliassern, Seran (Ceram) und Buru.

Geologischer Theil, von K. Martin. Leiden, E.J. Brill, 1897-1903, 3 delen, V,(3),98; (2),99-197,(3); (2),203-296,IX,(3) p., met 6 uitslaande gekleurde kaarten, 1 profiel (op kaart 6), 15 platen en 42 illustraties in de tekst, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.
Deel 2 en 3 met de omslagen deels los en beschadigd op de rug. Toch een zeer goede, ongeopende set, geheel als oorspronkelijk uitgegeven. Het was na publicatie van het derde deel de bedoeling dat de drie delen in één band zouden worden samengevoegd, dit verklaart de aanwezigheid van het romeins genummerde katern (met aanwijzing voor de binder) achterin deel 3. Tevens heeft dit exemplaar los ingestoken een gedrukt stevig papieren omslag voor de binder.