veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1222] [1223] [1224] [1225] [1226]
kavel: 1224 € 150 - € 300

[Militaria] De oorlog tusschen Nederland en Atchin.

Onder redactie van George Kepper, kapitein der genie. Rotterdam, Nijgh en van Ditmar, 1874, (4),256 p., 1 getint lithografische kaart (van 2) en 14 (getint) lithografische platen, portretten, gezichten en plattegronden, later halfleer, linnen platten met oorspronkelijk kartonnen achter- en voorplat opgeplakt, folio.
De grote kaart aan het eind ontbreekt, de kaart van het rijk Atjeh met gerepareerd scheuren, enkele andere kleine defectjes. Zeldzaam.

Met: Wapenfeiten van het Nederlandsch-Indisch Leger voor het Nederlandsche volk beschreven door G.L. Kepper. Geïllustreerd met vele portretten, kaarten en oorspronkelijke teekeningen van J.P. de Veer. Den Haag, M.M. Couvée, (1901-1902), 506,IV p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk verguld linnen, bovensnede verguld, 4to (goed exemplaar) en met nog 1 andere (3).