veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1223] [1224] [1225] [1226] [1227]
kavel: 1225 verkocht € 70.00

[Militaria] Vijf jaar gedetacheerd. Indische schetsen.

Door L.E. Gerdessen. Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, 1873, (12),304 p., met getint lithografisch frontispiece, eenvoudig contemporain halflinnen.

Met: P. Sorgdrager Gepens. Ritmeester K.N.I.L. Gesprekken met den Pangeran. Geïllustreerd met penteekeningen van den schrijver. Poerwokerto, J.D. de Boer, 1936, VIII,110 p., illustraties, oorspronkelijk omslag (zeer zeldzaam, slechts 2 exemplaren in Picarta, kleine defectjes).

En met: Van Oorlog en Vrede door W. Jaeger. Gep. Kapitein van het N.-I. Leger. Amsterdam, A.M. van den Broecke, 1896-(1897), 2 delen, (6),182; (6),181 p., oorspronkelijk bijna uniform omslag (ruggen versterkt met plakband, omslag deel 2 licht beschadigd) en 1 andere (5).