veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1228] [1229] [1230] [1231] [1232]
kavel: 1230 € 100 - € 200

Het Gajoland en zijne bewoners.

Door C. Snouck Hurgronje. Batavia, Landsdrukkerij, 1903, XX,452 p., 24 platen, oorspronkelijk letterdruk kartonnen platten met linnen rug, 4to.
Zonder de overzichtskaart zoals vaak; hier en daar roestvlekkig, band smoezelig.

Met: Rottineesche teksten met vertaling door J.C.G. Jonker. Leiden, Boekhandel en Drukkerij voorheen E.J. Brill, 1911, (8),135,(2) p., illustratie, oorspronkelijk omslag, 4to (licht watervlekkig in benedenmarge).

En met: De Badoej's door Dr. Jul. Jacobs en J.J. Meijer. Den Haag, M. Nijhoff, 1891, (8),175 p., oorspronkelijk linnen met vergulde rug, 4to en met 2 andere (5).